Dedektör 
 
 
Marka :

Tesoro dedektörİnternet Satış :

Dedektorshop.com
Tesoro Cortes, analog kontrolleri ve dijital sinyal prosesörü ile kullanımı kolay hedef cinsi tanımlayan iyi bir yardımcıdır. Cortes’i kullanımı için sayfalarca yoğun el kitaplarına veya video kullanım kasetlerine ihtiyacınız yoktur. En basit şekliyle, Cortes'i açın ve avcılığa hemen başlayın ve dünyanın hazinelerini tespit edin. Ayrım modunda kullanım ile ilgili olarak, Cortes fabrika başlangıç ayarı ile kullanılabilecektir vede hiç bir başka ayara ihtiyacı yoktur. Dijital ekran size kullanım ile ilgili olarak bilgileri yansıtacaktır. En üst satır alfabetik olarak hedef cinslerini yansıtır. Her bir ayrı metal cinsi 4 ayrı gruptan birinde belirtilir. Bu ayrı hedef grupları şu şekildedir. Demir veya sigara folyaları; nikel, kutu kola çek atları, yüzükler, çinko peniler, somunlar, bakır sentler, gümüş paralar. Ekrandaki alt skala ise dedekte edilen hedefin detayını bildirecektir. Alt skala 9 parçalı bar grafik özelliğindedir. Bu grafik size dedekte edilen hedefin cinsini bildirebilecek yetenektedir. Ekranda ID bölümünde ise 0 - 95 arası hedef numarası belirecektir. 0- demirli, 95- ise bakır ve gümüş hedefleri belirtecektir. Diğer hedefler ise bu skalanın içinde herhangi bir sayısal değer ile bildirilecektir.

0 - 95 hedef sayı skalasının ortası ve ikinci dilimi içindeki hedefler genelde, kutu kola kapakları, nikeller, bakırlar, çelikler ve altın yüzükler olabilecektir. Dedekte edilen hedef cinsleri ekran içindeki bu datalar ile kullanıcıya doğruya yakın bir yüzde ile bildirilecektir. Bunun sonucundada çöplük olarak dedekte edilen hedefler rahatlıkla atlanacaktır ve değersiz hedefler kazılmayacaktır. Komple dijital ekran, iki ayrı özelliktedir. Birincisi üç pozisyonlu ayrım Filtrasyonu (Notch filter Discrimination). Ayrım filtrasyonlu modda iken çöplük hedeflerden sinyal alınmayacaktır. İkincisi ise SUM modudur. SUM modunda iken, Cortes'inizden çoklu hedef tanımlama sinyalleri elde edilir. Kullanırken, başlık sallama mesafesi toprak yüzeyine 5 cm ila 10 cm arası mesafede yere paralel olmalıdır. Microprosesör bilgisayar işlemci sayesinde hedefin data değeri, ses tonundaki değişebilir ton ile kullanıcıya bildirilir.

Ton şiddetinin değişimi durduğu zaman, Cortes ekranında tam ve doğru olarak hedef cinsi tanımlamasını yapabilir. Tesoro Cortes ile ustalaştıkça ve onu daha iyi tanıdıkça, onun içinde bulunan All Metal (Tüm Metal) fonksiyonu ile toprak balans ayarını elle randımanlı bir biçimde yaparak, toprak şartlarından etkilenmeyerek alt seviyeye indirebilirsiniz. Tüm Metal (All Metal) modunda iken ekranda devamlı olarak dedekte edilen hedeflerin bilgileri belirilecektir.

Profesyonellerden yeni başlayanlara kadar herkes Cortes ile tanışmalı ve onun sahip olduğu gelişmiş özelliklerinden yararlanmalıdır. Cortes basit analog kontrollere, kolay okunabilir dijital ekrana, otomatik veya manuel (elle) toprak ayarına ve piller dahil 1,5 kg’lık taşıma ağırlığına sahiptir. Ayrıca tam fonksiyonlu hedef tanımlama özelliği kullanıcıya büyük kolaylıktır.

Garanti: 2 yıl.

Bu ürünü Dedektorshop.com 'dan 6 taksit ile satın alabilirsiniz.
Arena Dedektör TelefonArena Dedektör FacebookArena Dedektör Twitter
Hızlı Ulaşım
Define Dedektörleri
Toprak Altın Görüntüleme
Alan Tarama Cihazları
Güvenlik Dedektörleri
Teknik DedektörlerTüm dedektör ve dedektör aksesuarlarını Arena Dedektör 'de bulabilirsiniz. İletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Yabancı Dedektörler
Minelab Dedektör
Garrett Dedektör
Fisher Dedektör
Whites Dedektör
XP Dedektör
Teknetics Dedektör
Tesoro Dedektör
Bounty Hunter Dedektör
Lorenz Dedektör
OKM Dedektör
Pulse Star Dedektör
Golden Mask Dedektör
Yerli Dedektörler
Nokta Dedektör
Makro Dedektör

Endüstriyel Ürünler
Rycom
Fuji Tecom
Schonstedt
Texhoac

Arena Dedektör Makro Dedektör 'ün ve Nokta Dedektör ve Dedektor.com'un yetkili bayisidir.
İletişim
Telefon : 0 212 275 94 94
Telefon : 0 212 275 57 57
Fax : 0 212 275 94 14
Cep : 0 530 037 44 07 (7/24 Destek)
Cep : 0 543 679 69 68
Mail : info@arenadedektor.com

Adres
Büyükdere Cad. Altınova Apt. No:54 K:3 D:3 Mecidiyeköy/İstanbul


Arena Dedektör Firma Bilgisi;
Şahin Akduman Arena Dedektör 02122759494