Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldıktan sonra eğitim ve destek var mıdır?

Arena dedektör olarak en çok değer verdiğimiz hizmetlerden biri de satış sonrası hizmetlerimizdir. Aldığınız ürünün eğitimini süre kısıtlaması olmaksızın vermekteyiz. Sadece aldığınız anda değil aldıktan sonrada istediğiniz her zaman ücretsiz olarak eğitim alabilme imkanınız vardır. Ayrıca iletişim numaralarımızdan 7/24 canlı destek alabilirsiniz.


Ödeme seçenekleri nelerdir?

Ürünlerimizi dilerseniz nakit veya kredi kartına 3 taksit ya da isterseniz kapıda ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.


Dedektörün sahte olduğu nasıl anlaşılır?

Piyasada çok fazla sahte dedektör bulunmaktadır. Orijinal gibi görünür ancak sahada en basit dedektörden daha kötü performans gösterir. Dedektör alırken çok dikkatli olmak gerekir. Arena Dedektör ürünlerinin orijinalliği, müşteri memnuniyetine verdiği önem, güvenilirliği, kalitesi ve tecrübesiyle ile piyasada en iyi konumdadır. Dedektörü Arena dedektör’den almak önemlidir.


Dedektörün garantisi ne işe yarar?

Dedektör alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de dedektörün garantisinin olup olmadığıdır. Unutulmamalıdır ki, diğer her elektronik cihazda olduğu gibi dedektörlerde de bir takım arızalar meydana gelebilir dedektör almayı düşünenlerin gözardı etmemesi gereken bir husustur, Arena dedektör olarak sattığımız her ürüne yedek parça garantisi ve firma garantisi ile Arena dedektör garantisi verilir.


Dedektör almak için ruhsat gerekir mi?

Dedektör almak ve kullanmak ruhsata tabi değildir. Ancak kazı yapmak için yerel makamlardan ruhsat almak gerekmektedir. Dedektör alırken diğer her mal alımında olduğu gibi fatura ile alışveriş yapıldığı sürece hiçbir kanuni yaptırımı yoktur.


Dedektör kullanmak yasak mı?

Türkiye’de dedektör satın almak, bulundurmak ya da kullanmak serbesttir. Cihazlarımızın hepsi yurtdışından ithaldir, faturalıdır ve garantilidir. Kullanmak için ruhsat alınması gerekmemektedir. Ancak izinsiz kazı yapmak yasaktır. Çünkü Türkiye’de denizlerin, evinizin ya da bahçenizin altı bile devletin malıdır. Kazı yapmak için önceden ruhsat almak gerekir. Ayrıca sit alanları ve askeri bölgelerde tespit yapılamaz.