Yorumlar

Bir tanıtığım yüzünden dedektör aldım. İlk başta bu aramaları komik buluyordum ancak aradıkça komik olmadığını ve fazlasıyla eğlenceli olduğunu anladım. İyiki buradan satın almışım. Destekleri çok iyi.

--Fuat Yılmaz--

Yıllardır dedektör kullanırım. Çok övdüler, bende Simplex almaya karar verdim. Yıllardır boşa kürek çekiyor ve para dağıtıyormuşum bunu anladım. Bu dedektör hem ucuz hemde pahalıya aldıklarımdan daha iyi. Arena Dedektör beni yönlendirdi onlara çok teşekkür ederim.

--Yücel Başkaya--

Ben 10 sene Türkiye sınırlarında yaşadım. Bir Amerika vatandaşıyım. Ancak dedektörümün bir Türk markası olmasını istedim. İnsanlarını ve ürünlerini çok seviyorum. İyiki de bu güzel dedektörü almışım.

--Derek Whitefield--

Haritanın bir ucunda yaşıyorum ancak dedektör aldım ve 1 gün sonra elime geçti. İlk başta şüphelerim vardı ancak dedektör geldikten sonra Arena Dedektör bana inanılmaz yardım etti. Bu kadarını beklemiyordum açıkcası.

--Barış Enli--

İlk dedektörümü buradan aldım. Arena Dedektör bana çok destek oldu. Satış sonrası hizmetleride çok güzel. Sadece burayı bir satış yeri olarak değil yardımcı olan arkadaşlar olarak istediğim saatte arayabiliyorum.

--Aziz Bayram--

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)