Dedektör 
 
 
Marka :

Minelab dedektörİnternet Satış :

Dedektorshop.com
Su Geçirmezlik
Bu çok yönlü hazine dedektörü ile istediğiniz her yerde arama yapabilirsiniz. CTX 3030 dedektör 10 ft (3 m) seviyesine kadar su geçirmez olduğu için karada ve su altında arama yapabilme esnekliğine sahip olursunuz.

Kablosuz Ses Sistemi
Kulaklıklarınızı dedektöre takmak zorunda kalmadan arama yapabilme özgürlüğüne sahip olun WM 10 kablosuz modül ile yerleşik hoparlörü, teslim edilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz.

FeCo Ayrıştırması
Demir İçeriği (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğüne ek olarak ayarlanabilir ton kimliği profilleri ile, eklemek istediğiniz hedefleri tespit (kabul) edebilir ve diğerlerini yok sayabilirsiniz (reddedebilirsiniz). Hedef takibi ve hedef ayrıştırma özellikleri sayesinde, doğru tespit sonuçları için aynı anda birden çok hedefi tanımlayabilirsiniz.

GPS Konumlandırması
Harita ekranı ve yön aracı ile nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi görün. GeoTrails, WayPoints, FindPoints ve GeoHunts gibi yeni GPS fonksiyonları artık avuç içi GPS cihazınızı evde bırakmanıza imkan tanır !

Bilgisayarlı Haritalama
XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine bulduğunuz konumları bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraflar ve metinler ekleyin ve bunları kategorilere ayırın. Tam Renkli Ekran Tam renkli LCD ekran, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok hedef bilgisini görüntüler ve CTX 3030 ayrıştırma kapasitesini büyük oranda genişletir.

Hızlı Menüler
Hızlı Menüler, 'hareket halindeyken' yapılacak ayarlamalar için size kolay erişim sağlar. Akıllı fonksiyonlar (hassasiyet, gürültü iptali, ses, zemin balans) ve özelleştirilebilir kullanıcı düğmesi sayesinde tespit araması yaparken en çok kullandığınız kontrollerde hızla değişiklik yapabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım
Konforlu arama için tüm batarya ağırlığını kol desteğinin arkasına veren iyi dengelenmiş tasarım. Dedektörü tamamen kendi gereksinimlerinize cevap verecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Türkçe Dâhil 9 Dil Desteği


Garanti: 2 yıl.

Bu ürünü Dedektorshop.com 'dan 6 taksit ile satın alabilirsiniz.
Arena Dedektör TelefonArena Dedektör FacebookArena Dedektör Twitter
Hızlı Ulaşım
Define Dedektörleri
Toprak Altın Görüntüleme
Alan Tarama Cihazları
Güvenlik Dedektörleri
Teknik DedektörlerTüm dedektör ve dedektör aksesuarlarını Arena Dedektör 'de bulabilirsiniz. İletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Yabancı Dedektörler
Minelab Dedektör
Garrett Dedektör
Fisher Dedektör
Whites Dedektör
XP Dedektör
Teknetics Dedektör
Tesoro Dedektör
Bounty Hunter Dedektör
Lorenz Dedektör
OKM Dedektör
Pulse Star Dedektör
Golden Mask Dedektör
Yerli Dedektörler
Nokta Dedektör
Makro Dedektör

Endüstriyel Ürünler
Rycom
Fuji Tecom
Schonstedt
Texhoac

Arena Dedektör Makro Dedektör 'ün ve Nokta Dedektör ve Dedektor.com'un yetkili bayisidir.
İletişim
Telefon : 0 212 275 94 94
Telefon : 0 212 275 57 57
Fax : 0 212 275 94 14
Cep : 0 530 037 44 07 (7/24 Destek)
Cep : 0 543 679 69 68
Mail : info@arenadedektor.com

Adres
Büyükdere Cad. Altınova Apt. No:54 K:3 D:3 Mecidiyeköy/İstanbul


Arena Dedektör Firma Bilgisi;
Şahin Akduman Arena Dedektör 02122759494